Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik

Sitemizin üst kısmında bulunan “Giriş Yap/Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik sayfamız açılacaktır. Açılan sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz mevcut Facebook hesabınız ile bağlanarak da sitemize üye olabilirsiniz. Sitemize üyelik için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Web sitemizüzerinden alışveriş yapabilmeniziçin üye olmanız gerekmektedir. Siparişlerinizin durumu hakkında kolayca bilgi sahibi olursunuz.

Şifrenizi unuttuğunuzda, yeni bir şifre oluşturmak için üye girişi yaptığınız ekran üzerinde bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayınız. Sitemize üye olurken kullandığınız e-mail adresinizi girdiğinizde, yeni şifrenizi oluşturabilmeniz için gerekli bağlantı kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir. Yeni şifreniz 6 ila 8 karakter uzunluğunda olmalıdır.

Şifrenizi değiştirmek istediğinizde, öncelikle e-mail adresiniz ve mevcut şifrenizle üye girişi yapınız. Daha sonra “Hesabım” bağlantısındaki “Profilim” sekmesinde “Şifre Değiştir” butonuna tıklayınız. Açılan bölümde önce eski şifrenizi, daha sonra 2 kez yeni şifrenizi girerek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra, “Hesabım” bağlantısı altındaki “Profilim” sekmesine tıklayarak, tüm üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra, “Hesabım” bağlantısı altındaki “Adres Bilgileri” sekmesine tıklayarak, mevcut adreslerinizi görebilir, düzenleyebilir veya yeni adres ekleyebilirsiniz.

hello@koalakidscy.com Mail adresi üzerinden Müşteri İletişim Merkezi’mize mail atarak, üyelik iptal işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sipariş

İnternet sitemizden alışveriş yapmak için;

Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekleyiniz.

Sepetinizdeki ürünleri satın almak için, önce sağ üst köşede bulunan “Sepetim” bağlantısına, sonra açılan sayfada “Ödeme ” butonuna tıklayınız. Dilerseniz sepetinize ürün eklediğinizde sayfanın yan tarafında otomatik olarak açılan penceredeki “ödeme” butonu ile de satın alma işlemlerine geçebilirsiniz.

Sitemize daha önce üye olduysanız; açılan ekranda e-mail adresiniz ve şifreniz ile üye girişi yapınız. Bu aşamadan önce üye girişi yapmış iseniz, bu aşama atlanarak bir sonraki aşamaya yönlendirileceksiniz.

Sitemizde üyeliğiniz bulunmuyorsa; “Üye Ol” butonuna tıklayınız ve sizden istenen bilgileri eksiksiz şekilde doldurunuz. Dilerseniz “Facebook ile giriş yap” butonu aracılığıyla, sitemize Facebook hesabınız ile üye olarak devam edebilirsiniz.

Adres ve kredi kartı/ATM kartı bilgilerinizi girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Üye girişi yaparak sipariş oluşturduysanız; “Hesabım” bağlantısındaki “Siparişlerim” sekmesine tıklayınız. Açılan ekranda tüm geçmiş ve güncel siparişlerinizin durumunu görebilirsiniz.

Siparişiniz oluşturulduktan sonra siparişe herhangi bir ürün eklemeniz mümkün değildir.

Ne yazık ki farklı siparişler tek bir sipariş altında birleştirilememektedir.

Kargo, Sipariş & Teslimat Süreçleri

İnternet mağazamızdan yapacağınız 100TL’ye kadar olan alışverişlerinizde kargo ücreti sadece 10 TL‘dir.

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, OGS kargo güvencesiyle size ulaştırılmaktadır.

Siparişiniz, satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra 1-4 gün elinize ulaşacaktır.

Siparişlerinizi kimlik ibrazı ile soyadı tutarlılığı olan birinci dereceden yakınınız teslim alabilir. Teslimat adresinde paketinizi teslim alan kişinin imzası istenecektir.

Ödeme Seçenekleri

Sitemizden alışveriş yaparken kredi kartı ve anlaşmalı bankalara ait ATM/Debit kartı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

3D Secure Güvenlik Sistemi, VISA ve MASTERCARD’ın geliştirmiş olduğu 3 boyutlu bir kimlik doğrulama sistemidir.Sanal ortamda yapılan kartlı alışverişlerin güvenli bir altyapı ile desteklenmesinde ve risk açığının minimuma indirilmesinde 3D Secure sistemi büyük rol oynar. Bireysel kullanıcılar 3D Secure sistemini kullanarak kendilerini sahte-çalıntı kart ile yapılan işlemlerden korurken, işyeri sahipleri ise kendi işletmelerinden yapılan alışverişi 3D Secure ile kart hamiline onaylattıklarından dolayı, tüketicilerin harcama itirazında bulunmasını engellemiş olurlar.

Ödeme ekranında size kredi kartı bilgileriniz sorulacak, bilgileri girmenizin ardından bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anında alınmaktadır.

Ödeme ekranında bilgilerinizi girip onayladıktan sonra, kredi kartı veya ATM/debit kartınızla yaptığınız işlem çeşitli nedenlerle onaylanmayabilir.

Bu durumda;

  • Kartınızın internet alışverişlerine açık olduğunu kontrol ediniz.
  • Kartınızın kullanıma açık olup olmadığınız kontrol ediniz.
  • Kartınızın limitinin yeterli olduğundan emin olunuz.
  • Kart ile ilgili istenen bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.
  • Kartınızın son kullanma tarihinin geçerli olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Sanal kart kullanıyorsanız, limitinizin yeterli olduğundan emin olunuz.
  • Yukarıda belirtilen durumlar dışında, lütfen bankanızdan destek alınız.

Sitemizde satışa sunulan ürünler KDV dahil peşin fiyatlarıyla listelenmektedir.

Online Alışveriş Yardımı

Sitemizde ürünler Yeni, Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek, ve Fırsatlar ana başlıkları altında, kategoriler halinde listelenmektedir. Aradığınız ürüne ait kategoriye tıklayarak, bu kategoriye ait ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Seçtiğiniz kategori sayfalarında, bilgisayar ekranın sol tarafında ve cep telefonu ekranınızın sağ tarafında size sunduğumuz özellik filtrelerini kullanarak aramanızı daraltabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sağ üst köşesinde bulunan “Arama Çubuğu”na aradığınız ürün adını ya da özelliğini yazarak tüm kategoriler arasında arama yapabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize eklemek için öncelikle rengini ve bedenini seçiniz. Dilerseniz beden seçimi için “Beden Tablosu” bağlantısına tıklayarak yardım alabilirsiniz. Daha sonra sepete ekle butonuna tıklayınız. Ürünün sepetinize eklendiğine dair bir uyarı mesajı alacaksınız. Farklı ürünlere göz atarak alışverişe devam edebilir veya sepetinize gidip satın alma işlemine geçebilirsiniz. Sitemizde dilediğiniz zaman sağ üst köşede bulunan sepet ikonuna tıklayarak sepetinizde bulunan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Ürünleri satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Sağ üst köşede bulunan “Sepetim” bağlantısı ile sepetinize giderek “Ödeme” butonuna tıklayınız. Dilerseniz sepetinize ürün eklediğinizde sayfanın yan tarafında otomatik olarak açılan penceredeki “Ödeme” butonu ile de satın alma işlemlerine geçebilirsiniz.

Sitemize daha önce üye olduysanız; açılan ekranda e-mail adresiniz ve şifreniz ile üye girişi yapınız. Bu aşamadan önce üye girişi yapmış iseniz, bu aşama atlanarak bir sonraki aşamaya yönlendirileceksiniz.

Sitemize üyeliğiniz bulunmuyorsa; “Üye Ol” butonuna tıklayınız ve sizden istenen bilgileri eksiksiz şekilde doldurunuz. Dilerseniz “Facebook ile giriş yap” butonu aracılığıyla, sitemize Facebook hesabınız ile üye olarak devam edebilirsiniz.

Adres ve kredi kartı/ATM kartı bilgilerinizi girerek alışverişinizi tamamlayınız.

Siparişi tamamla butonuna tıkladığınızda karşınıza üye girişi yapabileceğiniz ve üye değilseniz üye olabileceğiniz bir ekran çıkacaktır.

Kayıtlı e-mail adresi ve şifrenizle ilk defa giriş yaptıysanız, satın alma sürecinde açılan ekranda “Yeni Adres” alanında siparişinizin gönderilmesini istediğiniz adresi tanımlayabilirsiniz.

Daha önceden tanımlı adresiniz mevcut ise, satın alma sürecinde açılan ekrandan bu adresleri görüntüleyebilir, düzenleyebilir, yeni adres tanımlayabilir ve seçebilirsiniz.

Ödemeniz alındığında siparişinizin başarıyla gerçekleştiğine dair bir uyarı mesajı görüntülenir. Ayrıca kayıtlı e-posta adresinize sipariş bilgileriniz gönderilecektir.

Sepetinize eklenen ürünler sipariş oluşturulana kadar sepetinizde tutulur. Ancak ürünle ilgili herhangi bir rezervasyon işlemi yapılmadığından, ürün bir başka müşterimiz tarafından satın alınabilir ve ürün stoğu tükenebilir.

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.